Mentor Danışmanlık olarak bizler, standart bir hizmet kalitesini öngören rehberlik anlayışı ile layık olduğunuz ilgiyi ve ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi her koşulda güvenilir bir şekilde size sunmakta ve sizi desteklemekteyiz

Mentor Danışmanlık  Sgk mevzuatlarına yönelik çalışmalarda profesyonelleşmiş ve uzman kadrosuyla bu konuda danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.

Kuruluşundan itibaren faaliyet gösterdiği bilimsel disiplinlerin yanı sıra çok değişiklik gösteren Sgk kanunlarının, mevzuatlarının çözümlarinde ve yürütülmesi alanlarında yaratıcı fikirler ve yenilikçi yaklaşımlarla şirket bünyesinde gerekli uzman kadrosu oluşturmuş ve başarılı uygulamalara imza atmıştır.

Gerçekleştirilen çalışmalarda, Medya-Halkla İlişkiler, İletişim, Tanıtım ve Organizasyon unsurlarının projelerdeki farkındalık yaratma ve etki alanını genişletme açısından önemi farkedilmiş ve bu sebeple şirket bünyesinde bir yapılanma ve güçlü bir ekip oluşturulmuştur.

Hedefler

Proje tasarlama, geliştirme ve uygulama kapasitesini kurumsal boyutta geliştirerek alanında ülkemizi uluslararası ölçekte başarılı bir şekilde temsil eden bir özel sektör kuruluşu olmaktır.